6 найбільш вподобаних кав ярень

6 найбільш вподобаних кав ярень

фон кав ярень

Індивіди беруть участь у дискусії, оскільки відомо, що інформація фактично взаємодіє, а також коли ті, хто думає про національну політику, критикують федеральну владу за кожну гнучкість, а також не боячись насправді, тому що федеральна влада не дотримується того, що говорять індивіди. . У безневинних відеоіграх… схожих на шашки, класики, а також шахи, насправді беруть участь. Крім того, молла, дервіші, а також поети перетворюються, розповідаючи казки у віршах чи навіть у прозі. Розповіді моллас і дервішів насправді є етичними уроками, такими як наші проповіді, але вони не вважаються скандальними, а не тому, щоб взяти їх до відома. Насправді ніхто не зобов’язаний припиняти свою відеоактивність чи навіть обговорення через це.

саме тому люди, такі як ця кав ярень

1. Boot Café- Париж, Франція

Ця кав’ярня розміром з півлітра може бути невеликою, але в ній немає абсолютно нічого помірного навколо власного кави. У старому магазині шевців у Ле-Маре вони купують надзвичайно справжню каву прямо внизу. Бариста вміло готують наповнювачі за допомогою Chemex (фільтрованої кави в полі зору), шанси кави, а також кілька білих кавових сортів найвищого рівня в міському районі. Свої зерна вони надходять із регіональної жаровні Belleville Brûlerie. Вам знадобиться значна енергія ліктьового суглоба, щоб отримати перевагу серед кількох стільців у магазині, однак це дійсно варте ініціативи.

2. Coffee Alchemy – Сідней, Австралія

Hazel de los Reyes насправді має справжній чарівний стиль, коли справа стосується кави. Немає страв у розпродажі, що означає, що наголос робиться на каві, а також на тонкій алхімічній майстерності отримання першокласної кави з маленьких дрібних зерен. Звичайні модифікації кави з використанням окремих фантастичних сумішей і зерен.

3. Drip Coffee – Бруклін, бренд-бренд Нью-Йорк, США

Насправді Drip Coffee має чудове правило – зменшуйте кількість, а також випивайте каву – і ми ніколи не будемо заперечувати його збереження, особливо коли кав ярень фактично порівнянна з тим, що насправді знаходиться нижче. Чудові люди в Drip справді віддані справі створення кавового досвіду, який міг би приносити задоволення поступово. Існує повний вибір продуктів разом із кожним із стандартів кави, однак справжньою особливістю тут є наливка, створена по одній кухлі кожного разу для оптимального аромату та смаку.

4. Anthracite Coffee – Сеул, Південна Корея

У Anthracite Coffee ви можете легко пити каву, а також дізнатися все про неї, завдяки їхнім регулярним чашкам для спільноти, а також програмам для бариста, які дуже зацікавлені. Однак, якщо ви просто шукаєте якісний білий колір, це все ще ваше місце розташування. Безумовно, в даний час по всьому Сеулу є кілька різноманітних місць, проте в індустріальному стилі ви не можете перемогти початковий район Хапджон. Придбайте звичайну кухоль кави прямо нижче або навіть виберіть одне з їхніх латте, які справді вважаються м’якими, горіховими та трохи гарячими.

5. Blue Sparrow Coffee – Денвер, Колорадо, США

Ця гладка, ніжна кав ярень фактично приваблює ентузіастів кави по всій країні. Звичайно, є 15 або два основних варіанти кави, а також вибір напоїв, а також включений курс обсмажування, який стає регулярним щомісяця. Власник Джеффрі Нотт шукає багатообіцяючі обсмажувачі з усього світу, тому це одне з найкращих місць у країні, щоб знайти чудове. Отримайте бажаний стілець за деякими обідніми столами меншин, а також використовуйте свій метод із вибором їжі.

Related Post

2 найбільш дисциплінований університет у світі

2 найбільш дисциплінований університет у світі2 найбільш дисциплінований університет у світі

навколо університет Хоча попередній акцент істориків-гуманістів в університеті був насправді проривом, викладом, а також вставленням старих повідомлень, а також мов прямо в університеті, а також концепцій цих повідомлень прямо в

Різдвяний відпочинок

Різдвяний відпочинокРіздвяний відпочинок

про управління готелем Адміністрація курорту насправді є визнаною у всьому світі професійною сферою, а також науковою сферою. Курси рівня, як-от дослідження дружелюбності адміністрації, рівень компанії, а також/або навіть курси акредитації

підвищте рівень кофеїну в цій найкращій у світі кав ярні

підвищте рівень кофеїну в цій найкращій у світі кав ярніпідвищте рівень кофеїну в цій найкращій у світі кав ярні

навколо кав ярні Одна з найбільш типових англійських пунктуаційних кав ярні – це французька, португальська та іспанська пунктуація, яка була прийнята англомовними країнами в минулому 19 столітті. Італійська пунктуація, caffè,